Spotkanie
4 000 - 6 000 zł
9 listopada 2017 godz. 19:30
Sen Busha, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
Mieszkańcy, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
4 000 - 6 000 zł
33,5 x 49,5 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: "A. Setkowicz …"
na odwrocie nalepka ramiarska