12

Spotkanie

ID: 610

4 000 - 6 000 zł

9 listopada 2017 godz. 19:30

33,5 x 49,5 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "A. Setkowicz …"

na odwrocie nalepka ramiarska