31

Kompozycja z elipsami

ID: 655

6 000 - 8 000 zł

9 listopada 2017 godz. 19:30

68,6 x 48,7 cm w świetle ramy

gwasz, akwarela/papier

Sygnatura

sygn. u dołu: "Jadwiga Maziarska"

.