Abstrakcja koloru
20 000 - 25 000 zł
9 listopada 2017 godz. 19:30
Sen Busha, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
Mieszkańcy, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
20 000 - 25 000 zł
80,1 x 60,2 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. na odwrocie: "Jadwiga / Maziarska / Kraków, ul. Mikołajska 8."
.