Abstrakcja geometryczna
6 000 - 8 000 zł
9 listopada 2017 godz. 19:30
Sen Busha, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
Mieszkańcy, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
6 000 - 8 000 zł
40,6 x 21 cm
olej, gwasz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1962"
Datowanie
1962
.