Pejzaż tatrzański
5 500 - 6 500 zł
9 listopada 2017 godz. 19:30
Sen Busha, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
Mieszkańcy, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
5 500 - 6 500 zł
33,3 x 48,3 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: "ST. GAŁEK"
Tematem obrazów Stanisława Gałka były przede wszystkim tatrzańskie krajobrazy, widoki Morskiego Oka, monumentalne górskie przestrzenie i masywy ukazywane w różnych porach dnia i roku, przy zmieniającej się pogodzie. W jego twórczości znaleźć można jednak również tematykę marynistyczną, martwe natury i portrety.