11

Pejzaż tatrzański

ID: 592

5 500 - 6 500 zł

9 listopada 2017 godz. 19:30

33,3 x 48,3 cm w świetle ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "ST. GAŁEK"

Tematem obrazów Stanisława Gałka były przede wszystkim tatrzańskie krajobrazy, widoki Morskiego Oka, monumentalne górskie przestrzenie i masywy ukazywane w różnych porach dnia i roku, przy zmieniającej się pogodzie. W jego twórczości znaleźć można jednak również tematykę marynistyczną, martwe natury i portrety.