Abstrakcja
5 000 - 7 000 zł
9 listopada 2017 godz. 19:30
Sen Busha, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
Mieszkańcy, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
5 000 - 7 000 zł
19,6 x 29,9 cm
akwarela, gwasz/karton
Sygnatura
sygn. u dołu: "ErnaRosenstein"
.