27

Abstrakcja

ID: 645

5 000 - 7 000 zł

9 listopada 2017 godz. 19:30

19,6 x 29,9 cm

akwarela, gwasz/karton

Sygnatura

sygn. u dołu: "ErnaRosenstein"

.