45

Epifania

ID: 695

12 000 - 14 000 zł

9 listopada 2017 godz. 19:30

120 x 70 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany: "WŁADYSŁAW PODRAZIK 2006 / EPIFANIA / OLEJ 120 X 70"

Datowanie

2006

– pieczęć Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Krakowie (częściowo czytelna)