35

Order vertical game

ID: 674

26 000 - 30 000 zł

9 listopada 2017 godz. 19:30

68 x 4 x 2 cm

akryl/drewno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "order / vertical / game / 4 x 4 / winiarski / 81"

Datowanie

1981

.