Order vertical game
26 000 - 30 000 zł
9 listopada 2017 godz. 19:30
Sen Busha, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
Mieszkańcy, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
26 000 - 30 000 zł
68 x 4 x 2 cm
akryl/drewno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "order / vertical / game / 4 x 4 / winiarski / 81"
Datowanie
1981
.