Z cyklu: Boska komedia, 1960-64 Raj, Pieśń V, Nowe oblicze Beatrycze
15 000 - 18 000 zł
9 listopada 2017 godz. 19:30
Sen Busha, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
Mieszkańcy, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
15 000 - 18 000 zł
ok. 30,4 × 21,5 cm w św. p–p.
drzeworyt barwny/papier bawełniany Rives
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (niebieską kredką)
Datowanie
1960 - 64
oznaczenie egzemplarza l. d.: 50/150 (niebieską kredką)
Literatura:
Albert Field: ss. 189–200, Heaven Canto 5;
Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, II: ss. 102–114, nr 1110.