14 000 - 16 000 zł
9 listopada 2017 godz. 19:30
Sen Busha, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
Mieszkańcy, z cyklu: Pozytywy (pierwsza odbitka autorska, vintage print)
14 000 - 16 000 zł
50 x 40 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "KAJETAN SOSNOWSKI 1960" (ołówkiem)
.