37

ID: 679

14 000 - 16 000 zł

9 listopada 2017 godz. 19:30

50 x 40 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "KAJETAN SOSNOWSKI 1960" (ołówkiem)

.