43

Barry Lyndon

ID: 690

10 000 - 17 000 zł

9 listopada 2017 godz. 19:30

70 x 70 cm

olej/płyta

Datowanie

2006

Artysta interdyscyplinarny, który wyraźnie zaznacza swoje miejscew młodej sztuce polskiej. Zajmuje się malarstwem, filmem, sztukami wizualnymi, animacjami 3D. Tworzy na pograniczu sztuk, kreując własny, niepowtarzalny język artystycznej narracji.

– sygn., dat. i opisany: "BARRY LYNDON / NORMAN / BANACH / 20082006";
– pieczęć galeryjna

Bibliografia: Norman Leto „Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą”, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, marzec 2016.

Prace Normana Leto należą do zbiorów Centrum Sztuki Współczesnej Zamku Ujazdowskiego, Muzeum Narodowego w Krakowie czy Galerii Arsenał w Białymstoku. Oferowana praca, sygnowana podwójnie (pseudonimem i nazwiskiem twórcy) jest przykładem wczesnych projektów malarskich artysty. Rok po powstaniu obrazu, miała miejsce pierwsza indywidualna wystawa Normana Leto w CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie.

Portret starca

Cena wylicytowana: 19 000 zł

Dzieci

Cena wylicytowana: 15 000 zł
4

Dziewczyna

Cena wylicytowana: 6 000 zł
5

Głowa konia

Cena wylicytowana: 13 500 zł
7

Pejzaż nadmorski

Cena wylicytowana: 9 000 zł
9

Siostry

Cena wylicytowana: 41 000 zł
12

Spotkanie

Cena wylicytowana: 7 000 zł
19

Bomba

Cena wylicytowana: 1 800 zł
23

Uroki czerwieni

Cena wylicytowana: 24 000 zł
24

Faza dynamiczna

Cena wylicytowana: 140 000 zł
25

Informel

Cena wylicytowana: 140 000 zł
26

Żywioły

Cena wylicytowana: 27 000 zł
27

Abstrakcja

Cena wylicytowana: 8 000 zł
29

Abstrakcja

Cena wylicytowana: 8 500 zł
30

Abstrakcja koloru

Cena wylicytowana: 14 000 zł
37

Cena wylicytowana: 8 000 zł
41

Dwie stele

Cena wylicytowana: 16 000 zł
42

Robotnik

Cena wylicytowana: 2 500 zł
44

Wszyscy chcą żyć

Cena wylicytowana: 2 000 zł
45

Epifania

Cena wylicytowana: 10 000 zł
47

Ręce

Cena wylicytowana: 10 000 zł
53

Translation noir

Cena wylicytowana: 1 000 zł
59

Roślina

Cena wylicytowana: 3 900 zł
60

Abstrakcja

Cena wylicytowana: 1 900 zł
61

Umiarkowany entuzjazm

Cena wylicytowana: 1 200 zł