59

Roślina

ID: 725

2 500 – 4 500 zł

9 listopada 2017 godz. 19:30

34,2 x 24,5 cm w św. p–p.

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. i dat. z płyty u dołu: "matisse 52"

na odwrocie napis: "VÉGÉTAUX"

Grafika pochodzi z teki: Henri Matisse „Derniéres oeuvres de Matisse 1950–1954”, Verve, część IX, nr 35–36, Paryż 1958.