Spotkanie
15 000 - 18 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
15 000 - 18 000 zł
27,6 x 37,1 cm w św. p-p.
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: W. SIUDMAK / Paris 15.07.2012
Datowanie
2012