Epicentrum D-10
6 000 - 8 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
6 000 - 8 000 zł
100 x 100 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i opisany na odwrocie: EPICENTRUM D-10 / JAREMI PICZ / 100 x 100