60

Epicentrum D-10

ID: 3527

6 000 - 8 000 zł

22 czerwca 2017 godz. 19:30

100 x 100 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i opisany na odwrocie: EPICENTRUM D-10 / JAREMI PICZ / 100 x 100

5

Napad wilków

Cena wylicytowana: 8 000 zł
10

Noc

Cena wylicytowana: 88 000 zł
12

Zakole Dniepru

Cena wylicytowana: 31 000 zł
16

Góry zimą

Cena wylicytowana: 3 300 zł
17

Hania

Cena wylicytowana: 2 700 zł
18

Kulig

Cena wylicytowana: 1 900 zł
19

Pożegnanie

Cena wylicytowana: 4 800 zł
21

Zabudowa

Cena wylicytowana: 2 200 zł
22

Akt

Cena wylicytowana: 5 200 zł
23

Dama w kapeluszu

Cena wylicytowana: 3 500 zł
24

Hierarchowie

Cena wylicytowana: 12 000 zł
25

Projekt witraża

Cena wylicytowana: 8 500 zł
30

Kamerdyner

Cena wylicytowana: 3 500 zł
33

Miasto

Cena wylicytowana: 21 000 zł
34

Obraz XXXIX

Cena wylicytowana: 43 000 zł
35

Taniec II

Cena wylicytowana: 29 000 zł
36

12-th game 7x7

Cena wylicytowana: 25 000 zł
37

AS 4

Cena wylicytowana: 20 000 zł
43

Abstrakcja

Cena wylicytowana: 18 000 zł
45

Cena wylicytowana: 3 500 zł
46

Abstrakcja z różem

Cena wylicytowana: 20 000 zł
50

Bez tytułu

Cena wylicytowana: 5 000 zł
55

Twarz

Cena wylicytowana: 3 200 zł
56

Series 4

Cena wylicytowana: 35 000 zł
57

Steve

Cena wylicytowana: 16 000 zł
58

Dziewczyna w wianku

Cena wylicytowana: 15 000 zł
62

Jabłko

Cena wylicytowana: 3 600 zł
64

Spotkanie

Cena wylicytowana: 12 000 zł
67

Kobieta

Cena wylicytowana: 11 000 zł
68

W cyrku

Cena wylicytowana: 9 500 zł