Bez tytułu
10 000 - 15 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
10 000 - 15 000 zł
140,5 x 174,7 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: Tomek Baran / 2009
Datowanie
2009