Morze
4 000 - 6 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
4 000 - 6 000 zł
59,8 x 79,6 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: R. Bratkowski
Artystę ceniono za umiejętność operowania światłem i dużą wrażliwość. Zwracano także uwagę na warsztat malarza, w tym stosowaną przez niego kompozycję. „Morze” jest dowodem szczególnego znaczenia przyrody w jego twórczości.