Projekt witraża
8 000 - 10 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
8 000 - 10 000 zł
32,3 x 10,5 cm
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. prawy bok: J. N.;
na odwrocie napis: JELON