8 000 - 12 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
8 000 - 12 000 zł
91,7 x 68,8 cm w świetle ramy
gwasz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: Jadwiga / Maziarska / Kraków, ul. Mikołajska 8. / 1978 r
Datowanie
1978