Potok w górskiej dolinie
5 000 - 7 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
5 000 - 7 000 zł
27,4 x 17,7 cm w św. p-p.
akwarela/ papier, tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: A. Mroczkowski
na odwrocie kartka z dedykacją: Kochanej Geńci / na nowe gospodarstwo/ wujek / 1.X.1932