Dama w kapeluszu
5 000 - 7 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
5 000 - 7 000 zł
22,7 x 14,5 cm w św. p-p.
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: T. Czyżewski 27
Datowanie
1927