Forma abstrakcyjna
8 000 - 12 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
8 000 - 12 000 zł
141,8 x 103,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: JAN PAMUŁA / R 1970