Pejzaż z Cannero
5 000 - 7 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
5 000 - 7 000 zł
48 x 68,4 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: S. Batowski 1926. Cannero
Datowanie
1926