Drzwi
3 500 - 5 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
3 500 - 5 000 zł
34 x 27,7 cm w św. p-p
technika mieszana/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: Z Gostomski 2001 (ołówkiem)
Datowanie
2001