Hierarchowie
16 000 - 18 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
16 000 - 18 000 zł
28,6 x 20,2 cm w św. p-p
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: J. N. 52
Datowanie
1952