Jabłko
4 000 - 6 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
4 000 - 6 000 zł
90,2 x 80 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: Magdalena Starska / 2016.12 / JABŁKO
Datowanie
2016