Nierealne pojawienie się Muzy
3 000 - 4 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
3 000 - 4 000 zł
89,7 x 62,3 cm
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: W. SIUDMAK (ołówkiem)
napis u dołu: Apparition irreel de la Muse (ołówkiem)