Pożegnanie
3 000 - 4 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
3 000 - 4 000 zł
17,7 x 19,5 cm
olej/płyta
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil / Hofman / 1960
Datowanie
1960