Zimowy poranek w Zakopanem
4 500 - 6 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
4 500 - 6 000 zł
50 x 69 cm
akwarela, gwasz/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: Mieczysław Filipkiewicz / Zakopane
na odwrocie napis: „Zimowy poranek / w Zakopanem / Mieczysław Filipkiewicz / Kraków / P. Michałowskiego 17