W cyrku
6 000 - 8 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
6 000 - 8 000 zł
28,5 x 18,5 cm w św. p-p
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. i dat. z płyty p. g.: TLautrec / 1899
stempel p. d. monogramem wiązanym z płyty: THL