Góry zimą
3 500 - 5 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
3 500 - 5 000 zł
35,7 x 49,5 cm w świetle ramy
akwarela/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz