Pod Gubałówką
25 000 - 30 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
25 000 - 30 000 zł
71 x 103 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. l. d.: SKamocki
na odwrocie opis autorski: K [w półkole] „ZAGRODA GÓRLASKA” / (POD GUBAŁÓWKĄ) (kredką pastelową)