Kobieta
5 000 - 7 000 zł
22 czerwca 2017 godz. 19:30
5 000 - 7 000 zł
51,5 x 40 cm w św. p-p
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: Picasso
oznaczenie egzemplarza l. d.: 286/500 (ołówkiem) ; napis l. d. (częściowo czytelny): D... 2 October 55;
Proweniencja
Hélène Parmelin „Picasso. La Flûte Double.16 Dessins, Aquarelles Lavis”, Saint-Paul-de-Vence, 1967 r.