Olśnienie
6 000 - 7 000 zł
19 grudnia 2015 godz. 17:00
6 000 - 7 000 zł
73 x 94,8 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "SWoźnica / Olśnienie / 73 x 95 / 2007"
Datowanie
2007