Impresje marokańskie
4 000 - 5 000 zł
19 grudnia 2015 godz. 17:00
4 000 - 5 000 zł
69 x 48,5 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "M Dobosz / 2015"; sygn. i dat. na odwrocie: "MDobosz / 2015"
Datowanie
2015