Budowa mostu na Wiśle
1 500 - 2 000 zł
19 grudnia 2015 godz. 17:00
1 500 - 2 000 zł
14,7 x 24,5 cm w św. p-p.
akwarela/brystol
Sygnatura
sygn. p. d.: "ST. CZAJKOWSKI"
Datowanie
1944
napis p. d.: "„Pierwszy polski most / na Wiśle / W [?] Warka r. 1944 / sierpień"; napis u dołu: "SZKIC ZASADNICZY"; napis p. d.: "na pierwszym planie / płk. Lubański z oficerami / pr. Pliński."