Moralitäts
6 000 - 9 000 zł
19 grudnia 2015 godz. 17:00
6 000 - 9 000 zł
49 x 64 cm w świetle ramy
gwasz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1987"
Datowanie
1987