Pejzaż z cyprysami
25 000 - 30 000 zł
19 grudnia 2015 godz. 17:00
25 000 - 30 000 zł
77,5 x 57,7 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: "Iw. Trusz"