Zabudowa
3 500 - 4 500 zł
19 grudnia 2015 godz. 17:00
3 500 - 4 500 zł
15 x 11,5 cm w św. p-p.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem/papier
Sygnatura
sygn. l. d.: "E. Krcha" (niebieską kredką)