W stajni

ID: 2743

45 000 - 60 000 zł

19 grudnia 2015 godz. 17:00

20,3 x 25,3 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. l. d. monogramem wiązanym: "HP / 62 [?]"

Datowanie

1862?

Henryk Pillati z upodobaniem przedstawiał sceny miejskie i życie na wsi. Artysta zajmował się również malarstwem batalistycznym i historycznym. Olejny obraz, dopracowany kolorystycznie i kompozycyjnie to przykład dorobku artysty, który nieczęsto pojawia się na rynku dzieł sztuki.

na blejtramie napisy: "Pillati Warszawa / Druga połowa XIX wieku 1832-1894 / Odnawiał Z. Jasiński w Warszawie 1924 r."

4

Pejzaż z cyprysami

Cena wylicytowana: 20 000 zł
11

Orkiestra artystów

Cena wylicytowana: 24 000 zł
13

Kwiaty polne

Cena wylicytowana: 12 000 zł
16

Scena z polowania

Cena wylicytowana: 10 000 zł
20

Akt

Cena wylicytowana: 13 500 zł
27

Thanatos

Cena wylicytowana: 7 000 zł
40

Figurka

Cena wylicytowana: 4 000 zł
45

Stajenny

Cena wylicytowana: 1 500 zł
53

Cena wylicytowana: 23 000 zł
56

Dwunasta gra 7 x 7

Cena wylicytowana: 19 000 zł
59

Inside

Cena wylicytowana: 6 000 zł
65

Struktura

Cena wylicytowana: 2 500 zł
67

Cena wylicytowana: 1 300 zł
75

Olśnienie

Cena wylicytowana: 4 500 zł
80

Impresje marokańskie

Cena wylicytowana: 4 000 zł