Mozaika z czerwienią
35 000 - 40 000 zł
19 grudnia 2015 godz. 17:00
35 000 - 40 000 zł
177 x 52 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "1980 / 175,5 cm. X 52 cm. / Jadwiga/Maziarska"
Datowanie
1980