Meda Mládková – praca dwustronna
11 000 - 13 000 zł
19 grudnia 2015 godz. 17:00
11 000 - 13 000 zł
102,5 x 76 cm
olej, materiał
Sygnatura
sygn. na odwrocie l. d.: "WO’"
Datowanie
1997
dat. na odwrocie p. d.: "‘97"
Meda Mládková jest znaną czeską kolekcjonerką sztuki, założycielką Fundacji Jana i Medy Mládek oraz Muzeum Kampa. Fundacja sprawuje opiekę nad sztuką współczesną Europy Środkowej, m. in. twórczością takich artystów jak František Kupka i Otto Gutfreund.