Erotyk
2 000 - 2 500 zł
19 grudnia 2015 godz. 17:00
2 000 - 2 500 zł
29 x 20 cm w św. p-p.
akwarela, tusz/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "AU"
Obraz wystawiany i ujęty w katalogu: „Świat erotyki. Silva rerum”, Dom Aukcyjny Desa, Kraków, sierpień-wrzesień 2015, s. 4.