i-4
12 000 - 13 000 zł
19 grudnia 2015 godz. 17:00
12 000 - 13 000 zł
100 x 100 cm
olej/płótno
Datowanie
2011
sygn. na odwrocie: "MM MICHAŁ MISIAK 2011 / "i-4" / OLEJ / 100 x 100 cm"
Kolor i linia to główne obszary zainteresowań Michała Misiaka. Abstrakcje geometryczne tworzone przez artystę charakteryzują się dokładnie wykonaną siatką linii (przecinających się, równoległych), wywołujących złudzenie ruchu i drgania. Pewnie prowadzone kreski tworzą zwykle przestrzenie bez konkretnych kształtów i przedmiotów, pozostawiając tym samym obszar do różnorodnych interpretacji.