Białe róże z porcelaną
30 000 - 35 000 zł
19 grudnia 2015 godz. 17:00
30 000 - 35 000 zł
51 x 70,9 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. prawy bok: "a.karpiński."
oznaczenia na blejtramie: "2086"