Akt dziewczyny siedzącej na krześle
5 000 - 6 000 zł
19 grudnia 2015 godz. 17:00
5 000 - 6 000 zł
43,5 x 29,2 cm w św. p-p.
akwarela/brystol kremowy
Sygnatura
sygn. z prawej monogramem wiązanym: "WW" (ołówkiem)
Adam Konopacki, Renata Weiss „Aneri Irena Weissowa Wojciech Weiss. Katalog wystawy podróżnej”, Agencja Kultury Konkret, Łaziska Górne, s. 56, poz. 143 (il. barwna)
Datowanie
1906
na odwrocie: - stempel owalny z napisem: "ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY" (w środku monogram wiązany "WW"); - numer ze spuścizny artysty: "000727"; - napis odręczny: "1912" (ołówkiem); - nalepka galeryjna - nalepka z oznaczeniem: "K43/2014"