21

Wojciech Weiss malujący nad morzem

ID: 2819

7 500 - 9 000 zł

19 grudnia 2015 godz. 17:00

33,5 x 48,9 cm w świetle ramy

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "aneri"

Adam Konopacki, Renata Weiss „Aneri Irena Weissowa Wojciech Weiss. Katalog wystawy podróżnej”, Agencja Kultury Konkret, Łaziska Górne, s. 36, poz. 74 (il. barwna)

Datowanie

1935

4

Pejzaż z cyprysami

Cena wylicytowana: 20 000 zł
11

Orkiestra artystów

Cena wylicytowana: 24 000 zł
13

Kwiaty polne

Cena wylicytowana: 12 000 zł
16

Scena z polowania

Cena wylicytowana: 10 000 zł
20

Akt

Cena wylicytowana: 13 500 zł
27

Thanatos

Cena wylicytowana: 7 000 zł
40

Figurka

Cena wylicytowana: 4 000 zł
45

Stajenny

Cena wylicytowana: 1 500 zł
53

Cena wylicytowana: 23 000 zł
56

Dwunasta gra 7 x 7

Cena wylicytowana: 19 000 zł
59

Inside

Cena wylicytowana: 6 000 zł
65

Struktura

Cena wylicytowana: 2 500 zł
67

Cena wylicytowana: 1 300 zł
75

Olśnienie

Cena wylicytowana: 4 500 zł
80

Impresje marokańskie

Cena wylicytowana: 4 000 zł