Buduar
3 000 - 5 000 zł
19 grudnia 2015 godz. 17:00
3 000 - 5 000 zł
80,2 x 70,2 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. prawy środek: "Danuta Westrych’ 95 [?]"
Datowanie
1985
na odwrocie autorski napis: "Danuta Westrych’ 85 / BUDUAR oraz oznaczenie: AR-16"