Na leśnej polanie
22 000 - 25 000 zł
19 grudnia 2015 godz. 17:00
22 000 - 25 000 zł
78,5 x 149 cm w świetle ramy
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "Józef Graczyński"
Pejzaże należały do ulubionych tematów malarskich Józefa Graczyńskiego. Leśna polana ukazana w zimowej scenerii należy do dekoracyjnych prac artysty. Malarz wystawiał swoje obrazy przykładowo w Krakowie, Berlinie, Paryżu. Uczestniczył również w wystawie malarstwa polskiego w Nowym Jorku w 1944 roku.