Ziemia, z cyklu: Cztery żywioły
3 000 - 4 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
3 000 - 4 000 zł
34,2 x 24,5 cm w św. p-p. (arkusz)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. i dat. z płyty l. d.: "Bores 37"
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
Wydana przez: F. Mourlot dla Tériade, Paryż 1937.