Postać
2 000 - 3 000 zł
12 kwietnia 2022 godz. 18:00
Kara Vanniego Fucci, Piekło, Pieśń XXIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia
2 000 - 3 000 zł
70 x 50 cm (arkusz, krawędzie rwane)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Magritte" (w kompozycji); sygn. z płyty p. d.: "Magritte" (pod odciskiem)
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l .d.: "30/100" (ołówkiem);
napis tłoczony l. d.: "S. P. A. D. E. M. / Paris";
znak tłoczony p. d.: "EDIZIONI ARO D’ARTE"
Do pracy dołączony certyfikat AROarte z 1989 roku.